Мої досягнення - це досягнення моїх вихованців

Змагалися поліатлоністи

23-24 жовтня 2010 року в м. Дрогобич відбулись змагання з літнього поліатлону за програмою ХІХ спортивних ігор Львівщини. Згідно з положенням команда складалась з 6 осіб, які виступали в різних вікових групах. Так, наш район в першій віковій групі (19811991 р. н.) представляли Олена Сусол та Іван Гавалко, в другій віковій групі (19711980 р. н.) – Галина Єременко та Тарас Бицький і в третій віковій групі (1970 р. н. та старші) – Тетяна та Віктор Оріоне.
     В перший день проходили змагання з бігу на короткі дистанції, стрільби з пневматичної рушниці, метання гранати та плавання. На другий день учасники турніру бігли крос.
     В персональному заліку найкращий результат в своїй віковій групі показала Тетяна Оріоне, третє місце в своїй групі посіла і Галина Єременко. Дівчата були нагороджені медалями.
     В загальнокомандному заліку команда нашого району посіла перше місце і була нагороджена кубком та грамотою.
    В підсумку за програмою ХІХ спортивних ігор Львівщини Сокальський район займає перше місце.
    Мар’яна КОПЕЙКА, інструктор ФСК «Сокаль».
Кубок Євгена Коновальця 2011 року
    22 травня 2011 року учні Стенятинської ЗШ І-ІІІ ступенів зайняли ІІІ місце у районному турнірі за кубок Євгена Коновальця
     Змагання присвячені 120-літтю з дня народження Євгена Коновальця

на фінальній частині футбольного турніру в Сокалі

Районні змагання з легкої атлетики, 2011 р.
учні Стенятинської ЗШ І-ІІІ ступенів зайняли ІІІ місце
Ясечко Володимир - ІІ місце з штовхання кулі
Районні змагання з легкої атлетики, 2012 р.
Білецький Павло зайняв ІІІ місце з метання м'яча
І місце у змаганнях чотириборства "Дружба",
березень 2013 р.

ІІІ місце у першості району з гирьового спорту, грудень 2013 р.

ІІ місце у районних змаганнях "Олімпійське лелеченя", грудень 2013 р.
 Районна олімпіада з фізичної культури, 2013 р.
Козачок Діана ІІІ місце
Кубок Євгена Коновальця 2014 року
Учні Стенятинської ЗШ І-ІІІ ступенів зайняли IV місце у районному турнірі за кубок Євгена Коновальця